O Firmie Cordia Garden

Na rynku jesteśmy obecni już 30 lat. Od początku kładziemy nacisk na bardzo wysoką jakość usług, jak też kulturalną, profesjonalną oraz miłą komunikację z klientem. Dzięki temu możesz liczyć na to, że w Cordia Garden razem stworzymy koncepcję twojego ogrodu, a następnie zrealizujemy ją na najwyższym poziomie.
Zlecając nam wykonanie przydomowego ogrodu, zyskujesz dostęp do naszego ogromnego doświadczenia. Trzy dekady pracy to setki zrealizowanych projektów, dających nam praktyczną wiedzę o wszystkich aspektach tworzenia i utrzymania ogrodów. Do tego wciąż się uczymy, pozostając na bieżąco ze światowymi trendami w ogrodnictwie.
Jeżeli chcesz zrobić ogród, jednak nie jesteś pewien, co powinno się w nim znaleźć oraz jak zaaranżować przestrzeń tak, aby służyła ci najlepiej, pomożemy Ci. Będziemy z Tobą od początku procesu tworzenia ogrodu – najpierw w toku luźnych rozmów ustalimy Twoje oczekiwania oraz potrzeby i dopiero na tej podstawie przystąpimy do sporządzania gotowego projektu. Ostatnim etapem będzie jego wykonanie, z użyciem najwyższej jakości, kwalifikowanego materiału szkółkarskiego.